Camping Les 2 Lacs is een kleinschalige camping aan de rand van het oude dorpje Beauville, in het heuvelachtige landschap van het departement Lot-et-Garonne. Zoals de naam al verklapt, ligt de camping aan twee meren. In het ene meer kun je naar hartenlust zwemmen en kanoën, het andere meer staat bekend om zijn goede vismogelijkheden. Camping Les 2 Lacs is een gezellige gezinscamping: oudere kinderen kunnen in het bos bij de camping paintballen, terwijl de kleinste kampeerders zich vermaken in de miniclub.
Je vindt de camping in het glooiende landschap, net buiten het oude dorpje Beauville. Rijd je via de D656 van Cahors naar Agen, dan zie je enkele honderden meters na Beauville de camping aan de rechterkant van de weg. Een lange oprijlaan brengt je naar het kampeerterrein, in een bosrijk gebied aan twee meertjes. Bij het receptiegebouw word je ontvangen door de Nederlandse eigenaresse, die betrokkenheid toont voor haar gasten en álles weet over de omgeving.
Kinderclub en paintballen
In het hoogseizoen is camping Les 2 Lacs vooral leuk voor gezinnen. Kinderen van elke leeftijd kunnen zich er vermaken. De kleinsten kunnen meedoen aan de miniclub, waar ook Nederlands wordt gesproken, terwijl er voor de oudere kinderen iets bijzonders te doen is. Aan de achterkant van het campingterrein, tussen de bomen, ligt namelijk een groot paintballveld. Hier kunnen campinggasten tegen betaling een middagje paintballen.
Les 2 Lacs
De twee meren op de camping zijn toch wel de blikvangers. Ze liggen prachtig tussen de bossen, en worden omgeven door grote ligweides. Het kleinste meer is voor de zwemmers: daar is een deel afgezet waar je naar hartenlust kunt zwemmen of spelen op de watertrampoline. Aan het meertje vind je ook nog een verwarmd zwembad. In een ander deel van het kleinste meer kun je kanoën. Aan de oever liggen kano’s, waar je gratis gebruik van mag maken. Het grootste meer zit vol vis. Neem je hengel dus mee, want je kunt hier fantastisch vissen vanaf een van de mooie steigers. Op de camping is een visvergunning niet nodig. Je kunt dus meteen vanuit de auto aan de slag om een van de grote snoeken of karpers te vangen.
Bosrijk kampeerterrein
Het bosrijke kampeerterrein heeft plek voor vijftig toerplaatsen en elf huuraccommodaties. De toerplaatsen zijn mooi aangelegd tussen heggetjes en in de schaduw van hoge bomen. Ook de huuraccommodaties – vooral bungalowtenten en stacaravans – zijn mooi geïntegreerd in het landschap. Ze liggen op een iets hoger gedeelte en kijken uit over het meer.
Gezellige avondjes
Op de camping ligt een leuk restaurant met bar. Hier kun je onder andere snacks, pizza’s en afhaalmaaltijden krijgen. Het restaurant is ook het middelpunt tijdens gezellige avondjes. In het hoogseizoen worden de zomeravonden opgeleukt met liveconcerten, dansavonden en karaoke.
Sanitair
Het sanitairgebouwtje ligt aan de voorzijde van de camping, op een centrale plek. Voor iedereen is het sanitair dus goed bereikbaar. De voorzieningen zien er prima uit en worden goed schoongemaakt.