In de groene binnenlanden op de grens van de regio’s Périgord en Agenais, heeft camping Fontaine du Roc een rustieke ligging. Hier beleef je een kampeervakantie midden in de natuur met fijne voorzieningen zoals een zwembad met jacuzzi. Het is bovendien ideaal voor gezinnen die een ingerichte tent of chalet willen huren op een rustige, gezellige camping. Op slechts acht kilometer ligt het pittoreske plaatsje Villeréal.
Landelijke uitstraling
De rit naar de camping gaat langs open vlaktes in een landelijk gebied. De streek waar je doorheen reist, heet Lot-et-Garonne. Direct aan de rustige weg ligt de vrij smalle inrit die uitkomt bij de receptie. Het Franse echtpaar Depeux zorgt voor een gastvrij onthaal. Het eerste wat meteen opvalt, is de rust. Mooie bloempotten en planten zorgen voor een sfeervolle aankleding. Centraal op de nette camping ligt het hart van de camping; het zwembad met het terras en de bar.
Open kampeerterrein
Als je om je heen kijkt, zie je vooral bomen en struiken op het open terrein. Je hebt alle ruimte dankzij de grote staanplaatsen. Maar ook schaduw is er volop te vinden. Meerdere plaatsen bieden een prachtig uitzicht over het dal of zelfs op het kasteel van Biron. De staanplaatsen liggen redelijk vrij en zijn nauwelijks afgeschermd, hooguit met een aantal rotsen of lage heggen. Hier kampeer je in vrijheid met genoeg privacy. De ingerichte tenten, chalets en stacaravans zien er netjes uit en staan wat meer aan de achterkant op de camping. Midden op de camping staat een sanitairgebouw met alles wat je verwacht. Het is schoon en netjes.
Kleine kaart
In de gezellige bar kun je een ijsje, snack, kopje koffie of koud biertje krijgen. Wil je een hapje eten, kies dan iets lekker van de eenvoudige menukaart. Het terras kijkt uit op het zwembad. Voor broodjes in de ochtend en voor een kleine boodschap kun je hier ook terecht. Een hamburger of een visje grillen? Dat kan, er is een gezamenlijke buitenbarbecue. Als je van gans en eend houdt, dan kun je van deze lokale lekkernij genieten in een restaurant in de buurt.
Zwemmen of in de jacuzzi
Het hele ruime zwembad is een levendige en geliefde plek op de camping. Naast het grote bad ligt een peuterbadje. Heerlijk uitrusten lukt hier ook prima dankzij de ligbedden. Extra leuk is de jacuzzi met uitzicht op het kasteel. Voor de veiligheid staat er een hek om het zwembad.
Sauna en massage
Wie naast alle rust nog meer ontspanning nodig heeft, kan gebruikmaken van de sauna. Of zelfs een massage nemen.
Lekker buiten spelen
Kleine kampeerders kunnen zich uitleven op de trampoline of in de speeltuin. Tijdens de zomervakantie is het lachen, gieren, brullen bij het kindertheater en de andere leuke spelletjes die de camping organiseert. De gezamenlijke jeu de boules-wedstrijden zijn ook populair onder jong en oud.
Spectaculaire grotten
In de omgeving van de camping kijk je je ogen uit. Schilderachtige dorpjes waar het lijkt alsof je door een filmdecor loopt. Struin ook over leuke marktjes met lokale lekkernijen zoals noten en geitenkaas. Of bezoek Monpazier, uitgeroepen tot een van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Verder is de spectaculaire grot van Lascaux echt een belevenis. Deze bestemming ligt op iets meer dan een uur rijden.