Omringd door een glooiend landschap verblijf je op Camping Le Mouliat in een groene omgeving. De afwisselende streek van de Armagnac is ideaal voor buitenactiviteiten zoals kanoen, fietsen, wandelen en vissen. Ook Middeleeuwse dorpjes zijn er volop te bezoeken.
Gezinnen die rust en een gemoedelijke sfeer waarderen en graag een aantal leuke voorzieningen voor de kinderen zoeken, kamperen hier op het juiste adres. Vanaf de ruime staanplaatsen wandel je zo naar het zwembad, naar het riviertje dat langs de camping stroomt of naar het gezellige terras dat deels is overdekt.
Kamperen in de Gers
Camping Le Mouliat is landelijk gelegen naast het plaatsje Moncrabeau en aan het riviertje de Baïse. Sinds een aantal jaren zijn er enthousiaste eigenaren die veel hebben verbeterd en er alles aan doen om kampeerders een fijne tijd te bieden. De camping heeft ruimte voor slechts vijftig plaatsen, waardoor de kleinschalige sfeer gegarandeerd is. Je arriveert bij de receptie waar ook de bar is.
Knus en toch privacy
Alle ruime en aantrekkelijke staanplaatsen liggen in een U-vorm achter het zwembad. De meeste plaatsen zijn afgebakend met struiken en heggen, maar niet compleet afscheiden van de buren. Het sanitair ziet er keurig uit, de grasvelden liggen er netjes bij en dankzij de verschillende bomen is er voor iedereen voldoende schaduw. Naast de toerplaatsen kun je ook de nacht doorbrengen in comfortabel ingerichte cabins, stacaravans en bungalowtenten. Hoewel er veel Franse kampeerders hier vakantie vieren, weten ook steeds meer andere nationaliteiten hun weg te vinden naar Moncrabeau.
Waterpret
Zin in een frisse duik? Vooraan op de camping ligt het rechthoekige zwembad met een grootte van 100m². Overdag kan de zon het water lekker verwarmen. Zoek je daarna nog meer waterpret? Huur dan een kano op de camping en ga varen op de rivier. Visliefhebbers met een vergunning gooien hun hengel uit om forel en andere riviervis te vangen. Verder vermaken kinderen zich met nieuwe vriendjes bij de trampoline, de schommel of op het sportveld om een potje voetbal, volleybal, basketbal of tennis te spelen.
Aan lange tafels eten
In de bistro staat een echte kok in de keuken. Een van de eigenaren heeft een koksopleiding en vindt niks leuker dan heerlijke gerechten serveren zoals hamburgers met zelfgemaakte friet en andere lekkernijen. Zelfs mensen uit het dorp schuiven graag aan. Proef zeker ook een lokaal wijntje en neem plaats op het overdekte terras met lange tafels en leuke zitjes. Op sommige avonden is er karaoke of treden er muzikanten op. In de ochtend komt de geur van verse broodjes en croissantjes je tegemoet.
Stadjes of een pretpark
Vanaf de camping bezoek je allerlei leuke plaatsen in de buurt, zoals Larressingle. In dit prachtige dorpje ligt een middeleeuws fort met animaties en spelletjes voor kinderen. Ook de steden Condom of Auch zijn een bezoekje waard. Wandelaars trekken er op uit om de talrijke wandelpaden te ontdekken. En op slechts een half uurtje rijden ligt Agen waar ook het Walibi pretpark ligt.
Zo is er voor families enorm veel te beleven in dit mooie deel van het zonnige zuiden van Frankrijk.