De camping ligt op de top van een kalksteenplateau, hoog boven een rivier in het Franse departement Lot. Deze fraaie ligging zorgt voor nog mooiere uitzichten over de vallei. Camping KOAWA Les Reflets du Quercy is een kampeerbestemming waar je in alle rust je vakantie kunt doorbrengen. Dat kun je doen op één van de staanplaatsen of in een luxe lodgetent. Na een bezoek aan de hoofdstad van Lot, Cahors, zoek je de verkoeling van het zwembad op.
Een vleugje Nederland
Langs rivier de Lot torenen de kalkrotsen hoog boven het water uit. Op de top van een van de kalkstenen plateaus vind je de camping. Die ligt midden in de bossen. Het is een heerlijke plek in het Franse departement Lot. Toch vind je hier, in hartje Frankrijk, een vleugje Nederland. Want de Nederlandse eigenaren heten je welkom in je eigen taal. Zo voelt het al snel als thuiskomen wanneer je gaat kamperen op deze camping.
Kamperen met uitzicht
Onder de eikenbomen op het hellende kampeerterrein liggen mooie staanplaatsen. Het zijn ideale plekjes om tot rust te komen. Lekker in de koele schaduw, midden in het groen. Veel van de kampeerplaatsen hebben ook nog eens een mooi uitzicht over bossen. Je kijkt je ogen uit! Dat uitzicht heb je trouwens ook vanuit een van de luxe lodgetenten. Plus een lekker zacht bed en een eigen douche. En, extra luxe, vloerverwarming. Heerlijk als je in het naseizoen komt kamperen.
Zwembad met waterspeeltuin
Het zwembad: voor jong en oud een heerlijke plek om af te koelen. Zelf kun je lekker dobberen in het zwembad. De kinderen vermaken zich uitstekend in de waterspeeltuin. Onder de sproeiende bogen en paddenstoel hebben ze de grootste lol. De hoge bomen zorgen voor best wel wat schaduw, waardoor je gelukkig niet snel verbrand.
Lokale wijnen
De Lotvallei staat bekend om haar lekkere wijnen. Houd je wel van een wijntje? Ga dan zeker eens op bezoek bij een van de wijngaarden. Ook in het restaurant op de camping kun je lokale wijnen proeven. Ga zitten onder een parasol op het terras en laat je verwennen. Intussen houd je een oogje op je kinderen, die plonzen in het zwembad.
Cahors
Lot staat niet alleen bekend om de mooie natuur. Ook de steden in het Franse departement zijn prachtig. Cahors is zo’n stad. Twintig minuten rijden vanaf de camping en je bent er. De oude, sfeervolle binnenstad ligt in een bocht van de slingerende rivier. Hier kun je de kathedraal Saint-Étienne bezoeken. Dit bijzondere gebouw is een verzameling van onderdelen uit de elfde tot zeventiende eeuw. Wandel je over de bekende Pont Valentré? Dan heb je voet gezet op een typisch middeleeuws verdedigingswerk.