Kom tot rust en geniet van de charme van het Franse platteland in het hart van de Lot. Je verblijft in een mooie bosrijke en heuvelachtige omgeving. Camping Le Moulin du Bel-Air is gebouwd rond een 18e-eeuwse watermolen en ligt aan de oevers van de Céou-rivier. In deze rivier kun je lekker zwemmen en watersporten beoefenen, zoals kanoën of kajakken. Voor jong en oud is er genoeg te beleven op de camping. Zo is er een heerlijk verwarmd zwembad, een tennisbaan, kunnen kinderen spelen in een van de speeltuinen en kun je vissen in de vijver bij het terrein. Ook worden er allerlei activiteiten georganiseerd, zoals sportevenementen, quizzen en avondshows.
De kampeerplekken van Camping Le Moulin du Bel-Air zijn erg ruim en liggen zowel in de schaduw als in de zon. Heb je geen eigen kampeermiddel of heb je voorkeur voor wat meer luxe, dan kun je een lodgetent, chalet of stacaravan huren. Voor de lekkere trek kun je terecht bij de brasserie op de camping en iedere ochtend kun je verse broodjes en croissants halen.
Ruim opgezette camping
Wanneer je aankomt op Camping Le Moulin du Bel-Air word je vriendelijk ontvangen door de eigenaren Anne en Thibaud. De 71 ruime kampeerplaatsen van minimaal 150 m² zijn vlak en met gras begroeid. De plekken worden door bomen omringd en je kunt kiezen voor een plek in de schaduw of in de zon. Er is een elektrische aansluiting. Ook is er voldoende plek om je auto te parkeren. Vakantie vieren samen met je trouwe viervoeter is mogelijk op deze camping. Ben jij fan van glamping? Dan kun je een van de mooie ingerichte lodgetenten huren. De chalets zijn geschikt voor mensen met een beperkte mobiliteit.
Vermaak voor jong en oud
Voor waterpret en afkoeling ga je naar het verwarmde buitenzwembad. Voor de kleintjes is er een peuterbad. Naast het zwembad staan ligbedjes om lekker te ontspannen of een goed boek te lezen. Er zijn meerdere speeltuinen waar kinderen zich kunnen vermaken. Sportliefhebbers kunnen zich uitleven met tennis, petanque, volleybal, minigolf, voetbal of tafeltennis. Bij de ingang van de camping is een skatepark. In juli en augustus organiseert het animatieteam elke maandag t/m vrijdagochtend een programma voor kinderen. Ook voor de rest van de familie worden leuke activiteiten georganiseerd, denk aan optredens, themamaaltijden en sporttoernooien.
Lekker eten bij de brasserie
Voor een gezellig avondje uit eten kun je gewoon op de camping blijven. Bij Brasserie Du Moulin geniet je op een sfeervol terras van lekkere gerechten. Kies voor een smakelijke hamburger, salade of pizza. De gerechten zijn voornamelijk bereid met lokale producten en je drinkt er de lekkerste wijn uit de regio. Iedere zondagochtend wordt er een brunch georganiseerd, gemaakt met seizoensproducten.
Groene omgeving
Camping Le Moulin du Bel-Air is een ideale uitvalsbasis om de mooie omgeving te ontdekken. De Lot staat bekend om haar ongerepte natuur, historische stadjes en grotten. Een aanrader is een bezoek aan de bekende bedevaartsplaats Rocamadour. Het stadje ligt tegen een rots aan, waardoor het er indrukwekkend uitziet. Cahors, de hoofdstad van het departement De Lot, is ook zeker een bezoekje waard. In het historische centrum zie je nog veel Middeleeuwse huizen. Daarnaast kun je hier goed winkelen en lekker eten. Wil je genieten van de natuur? Er zijn veel wandel- en fietsroutes in de omgeving. Voor de actieve vakantieganger is er ook genoeg te doen, zoals kanoën, varen of zwemmen in een van de rivieren.