Op Camping Quercy Vacances ervaar je als gezin volop het buitenleven. Het nabijgelegen Parc Naturel Régional et Géoparc des Causses du Quercy leent zich perfect voor mooie wandelingen door heuvelachtige landschappen en langs rivieren. Ook staat het departement Lot bekend om de typisch Franse dorpjes, vele grotten en wijngaarden. Deze nette camping biedt een prettige balans tussen ruime toerplaatsen en prachtige glampingaccommodaties waar je omringd bent door veel groen.
Groene camping in de Dordogne
Omdat het slechts vijf minuten rijden is vanaf afslag 57 op de A20, weten ook veel kampeerders op doorreis deze verzorgde camping te vinden. Toch is het zonde om niet langer te blijven vanwege alle voorzieningen, de prettige sfeer en de veelzijdige omgeving. Vanaf een rustige doorgaande weg is het gemakkelijk vindbaar, maar de toegangsweg is vrij smal. Meerdere generaties uit de familie beheren het aantrekkelijke terrein en maken met hun gastvrijheid regelmatig het verschil.
Ruime staanplaatsen
Op het licht hellende terrein van Quercy Vacances bevinden alle voorzieningen zich centraal op de camping. De grasvelden met daarop de toerplaatsen zien er overzichtelijk uit zonder afbakening. Met je tent, caravan of camper heb je alle ruimte om een fijn plekje in te richten. Een groot pluspunt van de staanplaatsen is dat iedereen een eigen picknicktafel tot zijn beschikking heeft. Weleens gelogeerd in een blokhut op palen of in een luxe safaritent? Voor de glampinggasten liggen de verschillende accommodaties grotendeels aan de andere kant van de camping.
Zwemmen of bubbelen
Het heerlijke zwembad ziet er net zo verzorgd uit als de rest van de camping. Dit is een rond buitenbad op een zonnige plaats met daaromheen ligbedjes om wat bij te kleuren en ondertussen een oogje in het zeil te houden als je kinderen in het water zijn. Voor de jongste kampeerders is er een kikkerbadje en tegen betaling kunnen kampeerders volledig tot ontspanning komen in de sauna en jacuzzi.
Mexicaanse avond
Niet voor niets wordt het restaurant de hele dag goed bezocht. ‘s Morgens begint de dag met een vers stokbroodje en in de loop van de dag kun je kiezen uit snacks, ijsjes, en pizza’s. Tijdens het avondeten is er een ruimere kaart. Tijdens de concertavonden en de themamaaltijden staan er lange tafels op het terras. Dan kan de hele familie aanschuiven voor bijvoorbeeld een Mexicaanse avond. In de zomermaanden is er overdag van alles te doen bij de miniclub voor kinderen van 5 tot 11 jaar.
Geschiedenis en leuke winkels
Wie af en toe een leuk uitstapje met elkaar wilt maken, kan vanaf Camping Quercy Vacances gemakkelijk gezellige stadjes, natuurparken en grotten bezoeken. Zo is het slechts tien minuten rijden naar Cahors, de prachtige hoofdstad van het departement Lot. Na een roerige geschiedenis is het tegenwoordig een leuk stadje met een oud centrum. Slenter door de sfeervolle straatjes naar de kathedraal en de middeleeuwse vestingbrug. Naderhand wachten er gezellige terrasjes en tal van mooie winkels op je. Op woensdag en zaterdag is er een grote streekmarkt.