In het gemoedelijke plaatsje Saint-Sozy in de Lot, vlak bij de grens met de Dordogne, ligt Camping Les Borgnes. Deze kleinschalige camping ligt iets buiten het meest toeristische deel van deze populaire Franse streek. Daarmee is dit een ideale uitvalsbasis voor vakantiegangers die op zoek zijn naar rust, maar tegelijkertijd de meest geliefde trekpleisters binnen handbereik willen hebben. Op de camping vind je onder meer een groot buitenzwembad en een eigen strandje aan de Dordogne-rivier, die direct langs het kampeerterrein stroomt.
Ruim opgezet terrein met veel groen
Als je lekker veel ruimte op en rond je kampeerplaats wilt, dan is deze camping ideaal. De toerplaatsen zijn hier namelijk bijzonder ruim. Daarnaast heeft iedere staanplaats op Camping Les Borgnes voldoende schaduw en worden de plekken door bomen van elkaar gescheiden. Sommige plaatsen liggen bijna direct aan de Dordogne. Verder kun je een verblijf boeken in een stacaravan of een moderne Coco Sweet-tent.
Sporttoernooitjes, thema-avonden en een groot zwembad
Vooraan op het terrein vind je een mooi, verwarmd buitenzwembad met een peuterbadje. Houd je meer van natuurwater? Dan heb je geluk, want de camping heeft een eigen ministrandje aan de Dordogne. ’s Avonds zijn veel campinggasten te vinden bij de cafetaria en het bijbehorende terras. Zeker in het hoogseizoen, want dan zijn er regelmatig speciale thema-avonden en muziekoptredens. Verder vermaak je je hier met basketbal-, volleybal- en handbaltoernooitjes.
Lacave, Gouffre de Padirac en Rocamadour binnen handbereik
De camping is een ideaal vertrekpunt voor kampeerders die graag iets van de mooie omgeving willen zien. Zo verblijf je op nog geen tien minuten rijden van Lacave, dat bekendstaat om zijn imposante Château de Belcastel en zijn kalkstenen grottencomplex. Nog indrukwekkender zijn misschien wel de druipsteengrotten van Gouffre de Padirac bij Padirac (23 km). Zeker de moeite waard! Een bezoekje aan het even beroemde als prachtige plaatsje Rocamadour (14 km) mag eigenlijk ook niet ontbreken. Ook Sarlat-la-Canéda (40,5 km) behoort tot de mooiste plaatsjes van dit deel van Frankrijk.