Op de grens van de Dordogne en de Lot, in een heuvelachtig natuurgebied, ligt Vakantiepark ‘La Draille’. Je vindt de camping in het groene dal van de rivier de Borrèze, waar je in alle rust op schaduwrijke toerplaatsen kunt kamperen. Vakantiepark ‘La Draille’ is een christelijke camping; kampeerders kunnen er wekelijks naar kerkdiensten en sing-ins. Kinderen kunnen er hun hart ophalen: samen rond het kampvuur of op lampionnentocht gaan, zorgt voor dat echte kampeergevoel.
De natuur is vrij overweldigend in de omgeving van de camping. Hier komen twee van de mooiste Franse departementen elkaar tegen: de Dordogne en de Lot. Door de heuvelachtige natuur rijd je naar de camping. De A20 helpt je al een eind op weg. Heb je afslag 55 naar Sarlat genomen, dan is het nog maar een kwartiertje rijden over bosrijke heuvels. Uiteindelijk kom je uit bij de ruime entree van de camping. Tussen mooie stenen muurtjes door rijd je het groene kampeerterrein op, waar een authentiek Zuid-Frans receptiegebouw, met pastelmuren en rode daken, je blik vangt. Hier word je ontvangen door de vriendelijke Nederlandse eigenaren Alex en Sonja.
Kamperen aan de Borrèze
Op het natuurlijke kampeerterrein, omringd door heuvels, liggen 146 toerplaatsen. Deze ruime kampeerplekken liggen tussen de laurierstruiken en in de schaduw van talloze bomen, die het dal van de Borrèze tot hoog in de heuvels groen kleuren. Ook aan de rivier zelf zijn plekjes uit te kiezen. Het terrein ligt tegen de heuvelhelling en plooit licht omhoog. Sommige kampeerplekken en huuraccommodaties liggen op hogere terrassen. Het aanbod aan vakantiehuisjes is uitgebreid. Je kunt kamperen in verschillende types mobilhomes en chalets.
Spelende kinderen
Een lampionnentocht over de hele camping, glijden van de zeepglijbaan of samen rondom het kampvuur zitten: in de zomermaanden is er veel te beleven op Vakantiepark ‘La Draille’. Zeker voor kinderen, die niet alleen mee kunnen doen aan sporttoernooitjes, maar ook op eigen houtje alle speelmogelijkheden op het terrein kunnen ontdekken. Speeltuintjes, een springkasteel, een kabelbaan en verschillende ‘chillplekken’ ... overal vinden ze wel iets om te doen.
Zwembad met familieglijbaan
Een groot, rechthoekig zwembad zorgt voor verkoeling tijdens de warme zomerdagen in de Lot. Op een zonnig plekje op de camping vind je niet alleen het ruime zwembad, maar ook een peuterbadje. Waaghalzen kunnen van de familieglijbaan racen. Ook is er veel plek om te zonnen. Aan de rand van het bad staan ligstoelen met parasolletjes, vanwaar je een prachtig uitzicht heb op de beboste heuvels.
Chez Nous
Chez Nous is het charmante restaurant van de camping. Het interieur van het restaurant is mooi, maar je zit toch vooral prachtig op het terras. Onder grote druivenhagen kun je plaatsnemen aan een tafeltje, om samen wijnjes te proeven en met het hele gezin te genieten van een extra voordelig familiediner.
Christelijke camping
Naast een leuke gezinscamping is Vakantiepark ‘La Draille’ ook een christelijke camping. De eigenaren nemen je iedere zondag mee naar kathedralen in de buurt van de camping – bijvoorbeeld de kathedraal in Borrèze en de abdij van Souillac – om samen kerkdiensten bij te wonen. Ook zijn er wekelijks een mannen- en vrouwenochtend, waarbij gelegenheid is tot goede, diepgaande gesprekken. Daarnaast worden sing-ins georganiseerd: tijdens deze gezamelijke zangsessies kun je meezingen. Overigens betekent dit ook dat het op de camping op zondag extra rustig is.